Bizim-sinif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

QARA GÜNLƏR

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» hentai 3d fuck hentai 3d full
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:22 pm tarafından Misafir

» гинекология фотографии
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 9:00 am tarafından Misafir

» онлайн гинеколога
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 10:57 pm tarafından Misafir

» 6 dating month. Millionaire dating sites.
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 9:38 pm tarafından Misafir

» Is this new to you?
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:53 am tarafından Misafir

» generic ultram no prescription
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 6:39 pm tarafından Misafir

» Drugs Use Symptoms
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:47 pm tarafından Misafir

» гинекологическое воспаление
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:39 am tarafından Misafir

» black widow hentai black widow hentai download
2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:12 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum

2Bu melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Empty
MesajKonu: 2Bu melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem   2Bu  melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 11:40 am

Bu hikaye bana 80 yillarda dedem tarafindan anlatildi kendisi bu olaya birbirebir sahit oldugunu sцyler.
Olay anadolunun bir kцyьnde yani benim kцyьmde geciyor sanirim 1950 li yillarda.
Komsu evin gelini 9 aylik hamileymiş. Gecenin yarisinda bütün köy cigliklarla uyaniyor genc kadinin dayanilmaz agrilari ve sancilari yьzьnden bьtьn kцy ayakta uykusuz bir gece geciriyor. Kadin bir tьrlь dogum yapamiyor ve sabaha karsi karninda bebegiyle birlikte цlьyor...
Bizim kцy insanimizin her zamanki dьsьncesi ``allah verdi allah aldi`` diyerek hic bir kontrol, muyane yapilmadan ayni gьn yikanip kefenlenip цgle namazi ile birlikte kцyьmьzьn mezarliginda topraga veriliyor.
Aksam oluyor bьtьn kцyьn hayvanlarini gьden coban mezarligin yanindan gecerken mezarligin icinden garip sesler karisik ciglik ve aglama seslerine benzer sesler duyuyor.
Muhtara kosuyor durumu anlatiyor bir anda bьtьn kцy duyuyor.
Ellerinde fenerleriyle mezarliga geliyorlar ama uzun sьre hic bir ses duymuyorlar. Tam geri dцneceklerken tiz boguk ama derinden gelen aglama sesi onlari durduruyor uzun sьre sesin yerini tespit etmeye calisiyorlar.
Sonunda mezarlikta en taze toprakta gelinin mezarindan geldigini anliyorlar.
Dedem derdiki bьtьn kцy elimizle kazdik mezari bu arada ses duruyor ama kazmaya devam ediyorlar. Daha sonra kazma kьrek geliyor kцyden bьtьn topragi kaldiriyorlar.
Sadece tahtalar kaliyor binbir gьclьkle teker teker kaldiriyorlar.
Bьtьn fenerler mezara yцneliyor.
Dedemin dedigine gцre korkunc bir manzaraymis ilk basta gцrdьgьm yirtilmis parcalanmis kan icinde bir kefen korkudan ve bagirmaktan deforma olmus bir surat ve ordan kurtulmak icin tahtalari tirmalayan parcalanmis parmaklar ve ayaklar derdi.
Birde kefenle topragin arasinda yatan bebek.
İkiside havasizliktan цlmьsler veya kadin korkudan yada acidan цlmьs olabilir.
Her ikiside tekrar yikanip kefenlenip ayni mezara topraga verilmis.
Ne zaman dedemin mezarina ziyarete gitsem bu olay aklima gelir hep anneyle bebegin yattigi mezari arar gцzlerim ama 50 sene цnceki mezarlar coktan kayboldu
20 seneden beri bu olayi hatirlar ve o kadinin cektigi acilari ve korkulari dьsьndьkce bьtьn vьcudum
ve beynim buz kesiyor.

Arkadas aynen bцyle anlatmis. Gerci bцyle bir olay Alfred Hitchock`un bir filminde geciyor. Ancak arkadas gayet samimi anlatmis takdir sizin...
Aynalar 2 (Yaşanmış)
• Yorum (0)
Ьniversiteden bir arkadaşım vardı.Kendisi eskiden otistikmiş.Ama şuan hastalığı atlattı.Bir gece, ertesi gün olacak vizeye hazırlanıyorduk.Onların evinde çalıştık biraz sonra uykumuz geldi, yattık.Bana ''Korkmak istiyorsan git şuan, banyonun ışığını yak, kapıyı kapat ve aynaya 10 cm mesafeden gözlerinin içine 5 dk bak''dedi.O zaman gülüp geçmişitim saat 2:48 de kalktım.Banyoya girdim, evde bütün ışıklar kapalı banyonun ki hariç, 5 dk sonra arkamda yüzü buruşmuş; yaşlı ,çok çirkin bi nesne gördüm. Gözlerimide üstünden alamıyordum ,geriye dönemiyordum ,çünkü onu arkamda sanıyordum.Daha sonra bbir kuvvet kendimi attım banyodan.Bir dahada boyle birşeye kalkışmadım.

KALBİ OLANLAR KESİNLİKLE DENEMESİN....!
Musalla Taşı
• Yorum (0)
Kцyьmьz, tipik bir İç Anadolu köyüdür.Köyümüzün mezarligi evimizin 100 metre kadar uzağında bir tepe üzerindeydi.Komşumuzun bize orada bazı şeyler gördüm, demesi bizi ne kadar ürkütsede inandirmiyordu.Taaa ki komşumuzun oğlunun sünnet gecesine kadar.O gece başım ağrıdığı için eve erken donüp yatmak istedim.Gece garip olaylarin olduğunu bildigim için eve gitmeye korkuyordum.Eve yaklastigimda bazi çiğliklar duymaya basladim.Musalla tasinin üzerinde garip isik hьzmelerinin daire biзiminde dцndьgьnь gцrdьm ve birden at sesleri gelmeye basladi.İleriye dogru baktigimda atin üzerine binmis bir gelinin hizla musalla tasina dogru geldigini gördüm.Gelin bir süre musalla tasinin etrafinda dolastiktan sonra mezarliga girerek agit yakmaya basladi.Ben bu arada korkudan olduğum yere diz cokmüstüm sadece izlemekle yetiniyordum.Vücudum hiç olmadiği kadar titriyordu..Daha sonra bir dügün alayinin gelip gelini alarak oradan uzaklastigini gördüm.Bende dügün yerine kosup olanlari dedeme anlatmaya basladim.Dedem bana inanmadi.Ertesi sabah mezarliga bakmaya gittigimde bir gelin duvaginin bir mezara bagli olarak buldum.Bu duvagi dedeme gösterdigimde dedemin agladigini ve bu duvagin savasta gelinken sehit olan ablasina ait oldugunu, mezarinsa sevdiği gence ait oldugunu söyledi.Bir kaç yil sonra Aksehir gölünün tasmasiyla köyümüz sel altinda kaldi, bir daha böyle bir olay görülmedi.
Depremin Habercisi
• Yorum (0)
17 Ağustos gecesi Adapazarı'nda yaşlı bir teyze, gece saat 2 buçukta ana caddedeki apartmanlardan birinin zillerini çalmaya başlamış. Kimse kadına kapıyı açmamış, hatta uyandırdıkları için, camı açan bağırıp çağırmış. Üst katlardan bir adam, "Gecenin bu saatinde ne istiyorsun teyze?" diye sormuş. Kadın, "Karnım aç oğlum.Bir parça ekmek var mı?" deyince adam, "Yok, yok. Allah Allah, gecenin bu saatinde ne bu yahu?" demiş. Yatağa döndüğünde karısı, yaşlı kadının aç olduğunu öğrenince, "Keşke verseydik" demiş.
Teyze zillere basmaya devam etmiş.En üst katta yeni evli bir çift oturuyormuş.Kadının ne istediğini öğrenince kapıyı açıp yukarı çağırmışlar.Evin hanımı, hemen yiyecek bir şeyler hazırlamış.Yemek bitince kadıncağız, "İçimde bir huzursuzluk var. Bir an evvel dışarı çıkalım" diye yalvarmaya başlamış.Genç çift, sırf kadını kırmamak için sokağa inmiş.Daha dışarı adım atar atmaz da her yan sallanmaya başlamış.Depremde o koca apartman yerle bir olmuş.
O binada oturanlardan sadece yeni evli зift ve kocasına, "Keşke yemek verseydik" diyen kadın ölümden kurtulmuş. Onu da 3 gün sonra enkazın altından çıkarmışlar.
Cavidmmc_266-www.uydaa.net
http://bizim-sinif.yetkinforum.com

2Bu melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem
» 3Bu melumata gore sinif yoldaşım Samire teşekkür edirem
» Sizlere yeni bir WINAMP skini teqdim edirem.
» Bu şekile göre Envere öz teşşekkürümü bildirirem
» bizim sinif