Bizim-sinif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

QARA GÜNLƏR

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» hentai 3d fuck hentai 3d full
cinlere inanmayanlara Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:22 pm tarafından Misafir

» гинекология фотографии
cinlere inanmayanlara Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 9:00 am tarafından Misafir

» онлайн гинеколога
cinlere inanmayanlara Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 10:57 pm tarafından Misafir

» 6 dating month. Millionaire dating sites.
cinlere inanmayanlara Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 9:38 pm tarafından Misafir

» Is this new to you?
cinlere inanmayanlara Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 6:53 am tarafından Misafir

» generic ultram no prescription
cinlere inanmayanlara Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 6:39 pm tarafından Misafir

» Drugs Use Symptoms
cinlere inanmayanlara Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:47 pm tarafından Misafir

» гинекологическое воспаление
cinlere inanmayanlara Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 11:39 am tarafından Misafir

» black widow hentai black widow hentai download
cinlere inanmayanlara Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:12 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
Forum

cinlere inanmayanlara

YazarMesaj
lollipop

lollipop

cinlere inanmayanlara Empty
MesajKonu: cinlere inanmayanlara   cinlere inanmayanlara Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 7:02 pm

bir gece arkadaşlarla bizim evde toplandık cin çağıralım diye fakat ben inanmıyordum ve ne yazık ki sürekli cinlerle dalga geçiyordum bazen öyle laflar söylüyordum ki arkadaşlar beni uyarıyordu cini çagırdık ve aniden fincan hareket etmeye başladı herkes çok korkmuştu bense hala cinle dalga geçiyordum dalga geçerce sorular soruyordum ve ne olduysa ondan sonra oldu bana gerçek oldugunu kanıtla dedim arkadaşlarım çok kormuştu tam sesizlik olmuştu ki bi anda agzımda korkunç bi açcı hissettim ne oldugunu anlıyamamıştım bişey nefes almamı engelliyordu 1 dakikaya yakın öyle kaldım ağlıyordum yüzümün bazı yerleri yanıyordu çok korkmuştum dua etmek aklıma geldi ve fatiha suresini okumaya başladım bu seferde arkamdan bişeylerle vuruluyor gibiydi artık cinlerin olduguna inanmıştım hiçbişeyden korkmayan ben şimdi titriyordum kaçıcak yer arıyordum ben dua ettikce vuruyorlardı bu sırada gözlerim arkadaşlarımı aradı yardım istiyecektim fakat onlar bayılmıştı bi anda herşey bitti. cinler gitti diye düşündüm arkadaşlarımı ayılttım fakat gitmemişlerdi sadece bekliyorlardı ben tekrar dua etmeye çalıştım duaya başladıgım anda mutfak dolaplarının zangırdadıgını duydum tabaklar yere düşüyordu sesler tekrar kesildi biz hala bişeyler olucak endişesiyle bekliyoduk fakat uyuyup kalmıştık sabah baktıgımda mutfakta hiçbir tabak kırılmamış yerlerinde duruyordu dolap kapakları bile kapalıydı halbuki salondan mutfaktan düşen tabakları çok rahat görebiliyorduk o gece ne olmuştu neden tabaklar kırılmış oldukları halde eski yerlerinde saglam duruyordu... işte bunların tek bir nedeni vardı cinler arkadaşlar ister inanın ister inanmayın ama bu olay fazlasıyla dogru lütfen cinlerin varlıgını kabul edin ve kesinlikle onlarla dalga geçmeyin bu size arkadaş tavsiyesi
http://www.YOXUMDUR.com

cinlere inanmayanlara
1 sayfadaki 1 sayfası